Sesja TFP co to jest?

Sesja TFP to sesja fotograficzna gdzie modelka udziela fototgrafowi prawa do wykorzystania jej wizerunku zawartego w fotografii bez żadnych opłat.

Fotograf zaś udostępnia modelce swoje zdjęcia również bez opłat. Podsumowując efektem sesji FTP są zdjęcia które obie strony mogą publikować.

Jesteś zainteresowana umową w układzie TFP modelka - fotograf Kraków i okolice miejscem sesji proszę o kontakt telefoniczny bądź przez e-mail.

Tutaj do pobrania druk- umowa TFP 

  

W fotografii interesuje mnie głównie reportaż a fotografia ślubna stała się moją pasją. Miasto Kraków i jego piękne kościoły dają radość fotografowania.

 

Reportaż fotograficzny - Kraków Fotograf ślubny:

- fotografia ślubna (przygotowanie do ślubu, błogosławieństwo, uroczystość ślubna, zabawa weselna oraz sesja plenerowa)

- fotografia jako pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej (album zdjęcie podczas komunii świętej, portret podczas modlitwy, zdjęcie przy chrzcielnicy z rodzicami chrzestnymi, zdjęcie grupowe z księdzem)

- fotografia uroczystości chrztu świętego

- fotografia imprez  i uroczystości oraz jubileuszy (wieczór panieński i kawalerski, urodziny)

 

Fotografia ślubna Kraków

 


"Fotografia nie jest związana z patrzeniem, lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym, na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia, cokolwiek odczuwali."

Don McCullin

Portret oraz foto-modeling. Sesje zdjęciowe

  Lubię obserwować ludzi. Odkrywać ich osobowość, naturalność, poznawać ich by za pomocą aparatu fotograficznego tworzyć obraz.

- fotografia do portfolio w tym także sesje TFP

 Fotograf Kraków Krzysztof Lis

Sesje zdjęciowe jako  pamiątka rodzinna:

- fotografia ciążowa, z noworodkami

- sesje narzeczeńskie. Zdjęcia zakochanych par (miło mieć pamiątkę z tak pięknego okresu)

- fotografia rodzinna czyli pełna szczęśliwa rodzina uwieczniona  na zdjęciach ( ostatnio zauważyłem brak mojej skromnej osoby na 80 procentach naszych zdjęć rodzinnych).

Fotograf Kraków - fotografia okolicznościowa

W celu ciągłego podnoszenia swoich umiejętności fotografa uczestniczę w różnego rodzaju szkoleniach, zajęciach studyjnych i plenerowych . Fotografuję aparatami Nikon.

Posiadam zezwolenie krakowskiej Kurii na wykonywanie fotografii ślubnej w kościołach.

Indywidualne podejście do każdej sesji zdjęciowej, dostosowanie się do potrzeb osób fotografowanych stwarza korzystny klimat do uzyskania efektownych fotografii.

Jestem otwarty na wszelkiego rodzaju projekty. Współpracuję także  z innymi fotografami Krakowa

 


Krzysztof Lis Fotograf. Kraków małopolska wykonam: wieczór panieński, fotograf do sesji rodzinnych, fotografia artystyczna, zdjęcia do portfolio, zdjęcia dla firm, zdjęcia i grafika do stron internetowych, foto-sesje zwierząt, sesja na 18-ste urodziny, reportaż ślubny Kraków fotografia ślubna oraz sesje plenerowe. WWW.FOTO-PROF.PL Kraków fotograf Krzysztof Lis zapraszam na sesję foto

Fotografia ślubna - to z całą pewnością bardzo ważna pamiątka z dnia ślubu. Fotografia to przecież z greckiego rysowanie światłem nad którym panuje fotograf. Kraków, Warszawa, Wrocław - jest tyle pięknych miejsc i ciekawych ludzi. Każdy kadr który tworzy fotograf wymaga uwagi i zastanowienia. Jest historią. Historią miłości, pięknych chwil i szczególnych wydarzeń. Warto do nich powracać i o nich pamiętać.