Sesja TFP co to jest?

Sesja TFP to sesja fotograficzna gdzie modelka udziela fototgrafowi prawa do wykorzystania jej wizerunku zawartego w fotografii bez żadnych opłat.

Fotograf zaś udostępnia modelce swoje zdjęcia również bez opłat. Podsumowując efektem sesji FTP są zdjęcia które obie strony mogą publikować.

Jesteś zainteresowana umową w układzie TFP modelka - fotograf Kraków i okolice miejscem sesji proszę o kontakt telefoniczny bądź przez e-mail.

Tutaj do pobrania druk- umowa TFP 

Oferta fotograficzna

Fotografia ślubna jako reportaż fotograficzny

 

Dzień Waszego ślubu jest dniem bardzo wyjątkowym. Zadaniem fotografa jest uwiecznić ten dzień i te ważne chwile po których oprócz  wspomnień pozostaną zdjęcia.

Reportaż ślubny w moim wykonaniu opiera się na staranności dobrania kadru, dokładnym zapoznaniu się z  harmonogramem uroczystości jednocześnie czuwając nad wszystkimi kluczowymi momentami tego dnia.

Zdjęcia zarówno z w Urzędzie Stanu Cywilnego  jak i w kościele są jedną z ważniejszych pamiątek w życiu człowieka. Staram się  na nich ukazać wyjątkowość tego uroczystego dnia oraz uwiecznić ludzkie emocje z nim związane.

Posiadam  zezwolenie Kurii Krakowskiej  do wykonywania zdjęć  w jej obiektach sakralnych zgodnie z wszelkimi zasadami ustalonymi przez władze kościelne.

Możliwości przedstawiania zdjęć jest wiele. Obecnie bardzo popularne są fotoksiążk, i które są bardzo  efektowne a możliwościu doboru koloru lub faktury oprawy różnorodne.

Oczywiście  mamy też do wyboru tradycyjne albumy oraz zapis zdjęć na nośniku DVD.

Czekające obrączki

 Fotografia ślubna - warianty typowego reportażu ślubnego:

Do każdego wariantu podchodzę z  dużym zaangażowaniem, każdy wariant  wymaga jednak  określonej ilości  poświęconego czasu.

Standart:

- czas pracy do 12 godzin

- fotoreportaż obejmuje czas przygotowań do uroczystości ślubnej, błogosławieństwo, uroczystość kościelną lub w urzędzie USC oraz przyjecie weselne max. do 1 w nocy

- 100 zdjęć  w formacie 15x21 cm w formie fotoksiążki lub albumie  ze skóry ekologicznej

- min. 400 dodatkowych ujęć na płycie DVD

- sesja plenerowa w dniu ślubu lub do 14 dni od uroczystości. Miejsce plenerowe wg. wskazań młodej pary

 

Classic:

- nieograniczony  czas pracy

- fotoreportaż obejmuje czas przygotowań do uroczystości ślubnej, błogosławieństwo, uroczystość kościelną lub w urzędzie USC oraz przyjecie weselne wraz z oczepinami max. do 1 w nocy

- 130 odbitek 15x21 cm  w formie fotoksiążki lub albumie  ze skóry ekologicznej

- min. 500 dodatkowych ujęć na DVD

- sesja plenerowa w terminie dogodnym dla młodej pary a miejsce plenerowe dobrane wg. wskazań młodej pary

 

Premium:

- nieograniczony  czas pracy

- fotoreportaż obejmuje czas przygotowań do uroczystości ślubnej, błogosławieństwo, uroczystość kościelną lub w urzędzie USC oraz przyjecie weselne wraz z oczepinami max. do 1 w nocy

- 160 odbitek 15x21 cm w formie fotoksiążki lub albumie  ze skóry ekologicznej

- min. 700 dodatkowych ujęć na DVD

- sesja plenerowa w terminie i miejscu plenerowym  - według wskazań młodej pary

 

 

 

 

 

 

 

Fotografia ślubna - to z całą pewnością bardzo ważna pamiątka z dnia ślubu. Fotografia to przecież z greckiego rysowanie światłem nad którym panuje fotograf. Kraków, Warszawa, Wrocław - jest tyle pięknych miejsc i ciekawych ludzi. Każdy kadr który tworzy fotograf wymaga uwagi i zastanowienia. Jest historią. Historią miłości, pięknych chwil i szczególnych wydarzeń. Warto do nich powracać i o nich pamiętać.

oferta zdjęć ślubnych

Krzysztof Lis - oferta ślubna